Movies
Ratings
162
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5