Movies
Ratings
17
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5