Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire Force Season 3Rated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5- ONE PIECERated ★ 3.5
- 원피스 30기Rated ★ 4.5