Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0