Titles you rated
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 2.0
DevsRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0