Movies
Ratings
75
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5