Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0