Movies
Ratings
37
FuryRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0