Movies
Ratings
50
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5