Movies
Ratings
21
Silent HillRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 1.5