Series
Ratings
37
Reply 1988Rated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Marco PoloRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
PastaRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0