Movies
Ratings
801
Back to the FutureRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 1.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0