Series
Ratings
35
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 1.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5