Movies
Ratings
32
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5