Movies
Ratings
29
FlippedRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0