Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5