Titles you rated
Smile AgainRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
GiantRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0