Titles you rated
- Fighting SpiritRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.5
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 1.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0