Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Spring WaltzRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
MaidsRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0