Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0