Series
Ratings
210
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0