Movies
Ratings
16
Warm BodiesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 3.5