Movies
Ratings
74
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0