Series
Ratings
18
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5- In the FleshRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0