Movies
Ratings
556 Scarlet InnocenceRated ★ 1.0 Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 2.0 No Other ChoiceRated ★ 2.0
 SplitRated ★ 2.5 SplitRated ★ 2.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
 ArrivalRated ★ 4.0 ArrivalRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 1.5 Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
 Flying ColorsRated ★ 3.0 Flying ColorsRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Past LivesRated ★ 2.0 Past LivesRated ★ 2.0
 Game NightRated ★ 3.0 Game NightRated ★ 3.0
 CloserRated ★ 2.0 CloserRated ★ 2.0
 The Age of AdalineRated ★ 4.0 The Age of AdalineRated ★ 4.0
 FollowingRated ★ 2.5 FollowingRated ★ 2.5
 The Hidden FaceRated ★ 3.0 The Hidden FaceRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 1.0 WickedRated ★ 1.0