Titles you rated
The EqualizerRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5