Series
Ratings
14
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0