Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Watching the DetectivesRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5