Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0