Movies
Ratings
760
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
A Woman Under the InfluenceRated ★ 5.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
Caught StealingRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 3.0