Movies
Ratings
270
Event HorizonRated ★ 3.5
FlukeRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The RunawaysRated ★ 3.0
Mysterious SkinRated ★ 5.0
Samaritan GirlRated ★ 3.0
The Tin DrumRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 1.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 3.0
Double JeopardyRated ★ 2.0
The RundownRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 4.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.0