Series
Ratings
70
StyleRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5