Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0