Series
Ratings
100
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Thunder StoreRated ★ 2.5- Alien SamRated ★ 3.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0