Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0