Movies
Ratings
112
The ClientRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0