Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5