Series
Ratings
15
Blue TowerRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0