Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
CoherenceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Time TrapRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 5.0
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0