Movies
Ratings
21
QuickRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 0.5
TakenRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0