Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5