Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0
IdolRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
BumblebeeRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 1.5