Titles you rated
Officer Black BeltRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.0
The Wandering EarthRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Wish DragonRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0