Titles you rated
The Holy MountainRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Flowers of WarRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0