Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Pure in HeartRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0