Movies
Ratings
171
Their DistanceRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
GoldRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Life Risking RomanceRated ★ 3.0
Because I Love YouRated ★ 3.5
Part-time SpyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0