Movies
Ratings
13
My PaparottiRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0