Movies
Ratings
387
The MatrixRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5