Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.5
Because I Love YouRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0- CassiopeiaRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 0.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 4.5