Titles you rated
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0